התקפות זעם בעקבות גמילה ממוצץ

אמא יהודית

התקפות זעם בעקבות גמילה ממוצץ

הודעהעל ידי אמא יהודית » ה' ינואר 03, 2013 4:31 pm

שלום, בתי בת 3 ו3 חודשים הייתה (וכנראה עודנה) מכורה למוצצים. לפני כשבועיים בעלי שוחח איתה על גמילה מהמוצצים והיא הסכימה.
הניחה אותם בקופסא והתחלנו בתהליך... היה לה מאוד קשה במשך 3 הימים הראשונים ואחרי זמן מה התרגלה ונרדמה כשאנו לשוכבים לצידה פלוס בקבוק חלב.
יש לציין שעם מוצצי נרדמה לבדה אחרי סיפור ואם התעוררה בלילה לפיפי הייתה חוזרת לישון לבד... כיום מתעוררת ובוכה כי קשה לה מסכנונה
מאז עברו כמעט שבועיים, שבמהלכם התגברו אצלה התקפי הזעם - באופייה היא ילדה יחסית מאוד לא רגועה והמוצצים היו לה למרגוע!
השאלה שלי היא איך להגיב בזמן התקפות הזעם שכמובן מתרחשות כשהיא עייפה בשעות הצהריים ובערב לפני השינה. היא זורקת את עצמה ובועטת ונושכת את אצבעותיה
היא גם לא מדברת רק צועקת ואנחנו לא מבינים מה מכעיס אותה. אנו לא יודעים איך להרגיע אותה. אני מנסה להחזיק אותה חזק אליי, להסיח את דעתה, אבל שום דבר לא עוזר היא פשוט ב"קריז"
לפעמים אני חושבת שאני צריכה להשאיר אותה לבד ולהניח לה להתמודד לבד, מצד שני נקרע לי הלב, מצד שלישי אני נורא מתעצבנת שהיא לא מסבירה לי מה היא רוצה.

מה אנחנו צריכים לעשות? נראה לי שלהחזיר לה את המוצץ רק יגרום לה לבלבול, מה גם שהשיניים הקידמיות שלה ממש בולטות ולכן גם הפסקנו

אשמח לקבל תשובה במהרה
כל יום שעובר נהיה קשה יותר ואני פוחדת שההתנהגות שלה רק תלך ותחמיר

תודה מראש
יהודית

חזור אל “ראשי”